Prívod a odvod vzduchu, vetranie a odvetrávanie, výmena vzduchu – to sú pojmy, ktoré riešia mnoho domácností a firiem. Rozhodne môžeme odporučiť ako ideálne riešenie pre začiatok a koniec ventilácie vetracie mriežky. Môžu fungovať samostatne, ale aj ako počiatočný či ukončujúci prvok zložitých ventilačných systémov.

Samotné ventilačné mriežky toho veľa zadržia samé o sebe pomocou lamiel, ale v prípade, že chcete mať vo ventilácii perfektne čisto, teda vzduch a nie napríklad hlodavce, hmyz alebo nečistoty, vetracie mriežky so sieťkou proti hmyzu je vaša kategória.

Ponúkame rôzne typy a prevedenie mriežok, nájdete u nás plastové aj kovové, okrúhle aj hranaté, s manuálnou reguláciou prietoku vzduchu aj bez, s golierom aj bez neho, ďalej tiež napríklad verziu s gravitačnou žalúziou alebo aj dverné mriežky.
Na vonkajšie použitie odporúčame použiť vonkajšie vetracie mriežky vyrobené z kvalitného plastu ABS alebo ASA, ďalej potom z nerezu a hliníka.

Ako sa vyznať vo vetracích mriežkach

Ako sa vyznať vo vetracích mriežkach

Krátke uvedenie do témy vetracích mriežok do interiérov a na fasády. Vetracie mriežky sa vyrábajú v mnohých typoch, farbách a prevedeniach, a slúžia na rôzne účely ako vo vnútri budov, tak aj na ich fasádach.

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804