Plastové úložné boxy a organizátory slúžia na úschovu a skladovanie všemožných vecí. Všetky naše skladovacie boxy majú potravinársku atestáciu a spĺňajú najnovšie európske normy pre kontakt s potravinami a ľudským organizmom. Boxy kupujeme priamo od rokov preverených európskych výrobcov, majúcich všetky certifikácie a skvelú povesť. Ponúkame celé kolekcie designovo zladených úložných boxov, umožňujúcich štýlovo jednotné vybavenie každej domácnosti. Poslúži ako boxy na hračky v detských izbách, alebo v dielni ako boxy na náradie a rôzne domáce potreby, v kuchyni aj kúpeľni či na chalupe na skladovanie ovocia a zeleniny.

Rychle info -27% TOP CENA
Úložný box JASMIN 26 L pod posteľ - rôzne farbyÚložný box JASMIN 26 L pod posteľ - rôzne farby

Úložný box JASMIN 26 L pod posteľ - rôzne farby

SKLADOM
€ 13,78 € 18,75
€ 11,39 bez DPH
Materiál Plast ABS 07
Dĺžka (mm) 586
Šírka (mm) 392
Výška (mm) 162
Plastový úložný box JASMIN 7126 pod posteľ 26 L. Vyrobené v EÚ. Nízka stavba boxu, hodí sa pod posteľ aj do skrine na polici. Boxy je…
PLAST-TEAM - Plasty pre domácnosť v dánskom štýle

PLAST-TEAM - Plasty pre domácnosť v dánskom štýle

Predstavenie dánskeho výrobcu plastových produktov do domácnosti. PLAST-TEAM už viac ako 30 rokov je lídrom trhu vo svojom odvetví štýlových domácich potrieb. Vo svojej výrobe používa klasický škandinávsky minimalistický štýl a design, spojený s dôrazom na kvalitu výrobkov a každodennú použiteľnosť.

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804