Plastové úložné boxy a organizátory slúžia na úschovu a skladovanie všemožných vecí. Všetky naše skladovacie boxy majú potravinársku atestáciu a spĺňajú najnovšie európske normy pre kontakt s potravinami a ľudským organizmom. Boxy kupujeme priamo od rokov preverených európskych výrobcov, majúcich všetky certifikácie a skvelú povesť. Ponúkame celé kolekcie designovo zladených úložných boxov, umožňujúcich štýlovo jednotné vybavenie každej domácnosti. Poslúži ako boxy na hračky v detských izbách, alebo v dielni ako boxy na náradie a rôzne domáce potreby, v kuchyni aj kúpeľni či na chalupe na skladovanie ovocia a zeleniny.

Rychle info -17% TOP CENA Novinka
Skrutkovač a box na náradie HOBBY BOX veľký 15-2026

Skrutkovač a box na náradie HOBBY BOX veľký 15-2026

Posledné kusy
€ 6,74 € 8,08
€ 5,57 bez DPH
Farba ModráŽltá
Materiál Plast PP 05
Dĺžka (mm) 356
Šírka (mm) 285
Výška (mm) 55
Veľký hobby box s jedenástimi priehradkami. Priehľadné veko pre lepšiu viditeľnosť. Dva uzávery na prednej strane. Rukoväť na prenášanie…
PLAST-TEAM - Plasty pre domácnosť v dánskom štýle

PLAST-TEAM - Plasty pre domácnosť v dánskom štýle

Predstavenie dánskeho výrobcu plastových produktov do domácnosti. PLAST-TEAM už viac ako 30 rokov je lídrom trhu vo svojom odvetví štýlových domácich potrieb. Vo svojej výrobe používa klasický škandinávsky minimalistický štýl a design, spojený s dôrazom na kvalitu výrobkov a každodennú použiteľnosť.

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804