Zistili ste, že výrobok nespĺňa Vaše očakávania a chcete ho vrátiť? Žiadny problém! Ste nútení reklamovať tovar? Veľmi nás to mrzí, ozvite sa čo najskôr, nech to spolu vyriešime!

V prípade, že chcete tovar reklamovať alebo vrátiť a odstúpiť tak od kúpnej zmluvy, informujte nás prosím o Vašom rozhodnutí e-mailom na info@lenman.cz alebo kontaktným formulárom nižšie.

U nás ponúkame 30-dňovú lehotu na odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Takže žiadny stres, máte čas si tovar poriadne prezrieť a premyslieť či ho využijete.

Pre vrátku nás najskôr KONTAKTUJTE.

Pre uľahčenie práce Vám tu ponúkame aj na stiahnutie formulár pre vrátenie tovaru, obsahuje informácie ako o Vás a Vašej zásielke, ale aj potrebné informácie kam Vám máme vrátiť peniaze. Samozrejme tiež môžete sami spísať krátke vyhlásenie a uviesť podstatné informácie ako napríklad Vaše meno, číslo objednávky a číslo Vášho účtu na spätnú platbu. Ďalej potom prosíme použite tieto kontaktné údaje pre zaslanie tovaru k nám.

Tovar určený na vrátenie na základe jednostranného odstúpenia od zmluvy musí byť nepoškodený a pôvodnom stave, umožňujúcim ďalší predaj.

Tovar určený na vrátenie na základe reklamácie je tovar s výrobnou či inou chybou, môže byťzašpinený či nekompletný.

Spätná zásielka musí plniť rozumne predpokladateľné nároky na prepravu kuriérom - prosíme zaistiť bezpečie tovaru počas spätnej prepravy.


Vrátenie zásielky alebo tovaru

Služba je pre Vás zadarmo, pokud splňujete podmínky - zboží reklamujete nebo vracíte v rámi 30-ti denní lhůty, v rámci platných podmínek.

Pre vrátku nás najskôr KONTAKTUJTE.


E-mail: info@lenman.cz

Telefón: +420 724 530 516

Po obdržaní reklamovaného či vráteného tovaru Vás budeme informovať ohľadom ďalšieho postupu.

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804