Jedna z popredných spoločností v Európe, ktorá dodáva plastové výrobky pre domácnosť v kategóriách Skladovanie, Skladovanie potravín, Kuchynské potreby, Čistenie a Upratovanie.

Plast Team A/S existuje od roku 1986. Odvtedy sme sa rozrástli a stali sa jedným z európskych lídrov vo výrobe riešení pre inteligentné domácnosti. Každý rok vyrábame a distribuujeme viac ako 55 miliónov produktov – do viac ako 25 krajín sveta!

Nie je náhodou, že sa naše výrobky stali veľmi obľúbenými pre domáce použitie. Hneď od začiatku dbáme na to, aby každý nový produktový dizajn vychádzal z našej kľúčovej mantry: udržateľné, múdre a funkčné riešenia s vizuálnym nádychom inšpirovaným našimi dánskymi koreňmi.

Zatiaľ čo dizajn našich produktov prebieha v našej centrále v Dánsku, výroba prebieha v továrňach v Dánsku a Poľsku. Všetky továrne majú buď certifikáciu ISO, alebo boli auditované externými audítormi továrne, aby sa zabezpečilo, že dokážu dodržať naše vysoké štandardy výroby.

Vďaka vysokej úrovni riadenia výroby môžeme zaistiť, že produkt bude spĺňať špecifické požiadavky fyzických schopností. Aby bola zaistená maximálna bezpečnosť výrobkov prichádzajúcich do styku s potravinami, Plast Team spolupracuje s akreditovanými laboratóriami, aby pomocou testovania určil, že nie sú prekročené ani globálne ani špecifické (ak sú použiteľné) chemické limity a že sa nijako nemení vlastnosti potravín, ktoré sú v styku. s našimi výrobkami.

Naše produkty je možné nájsť u širokej škály predajcov. Produkty sa predávajú predovšetkým vo veľkých maloobchodných reťazcoch v Európe, ako sú hypermarkety, supermarkety, diskontné reťazce a obchody pre domácich majstrov. Medzi našich zákazníkov však patria aj špecializované obchody, vernostné programy, nemocnice, online supermarkety, segment Horeca a mnoho ďalšieho.

Plast Team má viac ako 90 zamestnancov so sídlom v Naerum (oblasť Kodane), Dánsko a dcérskymi spoločnosťami v Poľsku a Nemecku.

4186B4C7C3BD0EA1D4BC0E72C05C9804